Poznaj Bolesławiec!

Jesteśmy tylko kwadrans od przepięknego rynku w pobliżu zabytkowego wiaduktu nad rzeką Bóbr. Jeśli jeszcze tu nie byłeś jest co zobaczyć.

Tajemniczy Dolny Śląsk

Będąc u nas bez problemu możesz udać się do zakładów ceramicznych i ich sklepów firmowych. Doskonała lokalizacja wypadowa do zwiedzania całego Dolnego Śląska, drzemie tutaj wiele tajemnic do odkrycia, zamki, pałace, sztolnie a nawet anomalia grawitacyjna. Jesteś ciekawy?

Znajdziesz nas bez kłopotu!

Znajdziesz nas tuż przy słynnym wiadukcie kolejowym nad rzeką Bóbr. To w całości wykonana z kamienia, 490 – metrowa i jedna z najdłuższych tego typu budowli w Europie. Wizytówka Bolesławca. Jesteśmy umiejscowieni w polizu 2 największych fabryk ceramiki ze sklepami firmowymi. Mamy do nich zaledwie 700 metrów

Zrób u nas imprezę!

Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i imprezy okolicznościowe do 40 osób. Organizowaliśmy już przyjęcia weselne, urodzinowe  czy komunijne. Wielkim atutem jest nocleg dla gości na miejscu.

Parkuj wygodnie

Przed pensjonatem „Zielony Dom” czeka na ciebie wygodny i duży ogólnodostępny parking. Mamy także kilka miejsc parkingowych na zapleczu budynku. U nas nie będziesz tracić czasu na szukanie miejsca parkingowego.

Bardzo dobre ceny

Nasze ceny są dostosowane do lokalnego rynku i do możliwości naszych klientów. Staramy się, aby nasi goście byli zadowoleni nie tylko z poziomu naszych usług, ale także z atrakcyjności naszej oferty.

Tutaj dobrze zjesz

Na miejscu oferujemy śniadania, obiady i kolacje a także kuchnię na imprezy okolicznościowe. U nas zjesz ze smakiem, po domowemu i zdrowo.